Подаруй дитині  іграшку

«Подаруй дитині  іграшку» та відвідування спеціальної школи – інтернату для привітання вихованців з Новорічними святами.

Перед святом Святого Миколая у школі стало доброю традицією проводити загальношкільну акцію «Подаруй іграшку». У цьому році ми збирали іграшки, настільні ігри, пазли, солодощі та канцелярські товари для дітей.

Учнями 8 В класу разом з класним керівником Щенявською В. А., педагогами – організаторами Барановською В. В., Приймаком О. В., керівником вокального гуртка Ваховським О. П. було підготовлено виставу «Хто, хто Миколая любить!» та організовано виступ для вихованців Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату 22.12.2017 року.

Метою виступу було глибше знайомство з обрядами й традиціями українського народу. Поряд із традиційними героями: янголами, Бабою Ягою, Миколаєм, чортом – героями вистави стали і наші сучасники: Гаррі Поттер, Герміона та Круела Девіл. Актори майстерно справилися із своїми ролями. Глядачі тепло вітали їх, і вистава перетворилася на справжнє свято. У кінці вистави учні обох шкіл жваво спілкувалися.

Під час заходу вихованцям школи вручені подарунки, які зібрані учнями школи під час акції «Подаруй іграшку».

Інформацію про захід можна знайти на сторінці фейсбук «КНЗ Житомирська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *