“Світ без меж” Книга про розмаїття та рівність для дорослих та дітей. Автор Анастасія Степула

В книзі доступно та легкою мовою автор розповідає про різноманіття, рівність, толерантне спілкування – як правильно звертатися до різних людей. Книга спрямована на дітей молодшого віку.

https://drive.google.com/file/d/1S8_uYMu4-K7QIKNHdVMqZ7ie5JQdlJqs/view

Презентація відбулася за участі першої леді Олени Зеленської, міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, голови громадської спілки «Освіторія» Зої Литвин, директорки видавництва «Основи» Дани Павличко, директорки Українського інституту книги Олександри Коваль.

Перша леді назвала книгу провідником у світ різноманіття для малечі, і помічником для дорослих, які іноді ніяковіють від простих дитячих запитань.

«Хтось читає очима, хтось – пальцями. Хтось ходить, бігає, танцює ніжками, хтось – на кріслі колісному. Дитині варто пояснити – це тому, що люди різні. І якраз в цьому цінність кожного з нас. Я переконана, що «Світ без меж» із цим завданням впорається», – зазначила Олена Зеленська.

 За словами авторки Анастасії Степули, книга написана таким чином, щоб діалог дитини з дорослим був на рівних.

«Дуже важливо поважати питання дітей, які виникатимуть чи не на кожному етапі прочитання книги. Вони можуть здаватися дивними, наївними. Але на них потрібно відповідати, постійно відправляючи дитину до емпатії. Пояснювати, весь час тримаючи в голові вектор на рівність – ми всі рівні і поважливе ставлення до кожного є єдиним можливим», – розповіла Анастасія Степула.

Видання реалізовано за підтримки Міністерства культури України, Українського інституту книги та ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів», видавництво – «Основи».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *