Психологічна підтримка під час війни

Не дамо зруйнувати ще й психічне здоров’я наших дітей

1. Коли збираєте дитину в сховище, поясніть, що кожен герой казок проходить випробовування на сміливість та можливість витримати щось неприемне. Пригадате казки, які читалі дитині та визначіть, які там були випробовування. Це допоможе дитині зрозуміти не унікальність ситуації, допоможе запустити механізми адаптації.

2. Звісно, у сховищах холодно або жарко, тісно, темно і лячно. Але в нас є уява! Пограйте з дитиною в гру «А зараз вигадаємо щось кольрове, щось дивне, щось з вухами, та інше».

Так ми зможемо зменьшити вплив депривації від замкнутого простору.

3. Коли лунают вибухи та постріли, але Ви захищені, можно з дитиною уявляти великі крила Янголів, що боронять наших солдат, та допомогають їм нас захищати.

4. Малюнки захисникам. Коли у дитини виникають питання, що ми можемо зробити в допомогу, – малюйте з малечею малюнки підтримки та сміло викладайте їх у соціальні мережі. Так дитина побачить і відчує, що вона теж робить щось важливе.

5. Фізичні ігри, дихальні вправи, навчання за планом, вивчення іноземної мови теж допоможуть стабілізувати організму психічну систему після дезорганізацїі війсковим станом.

Наш світ сплюндрували!

Наш Мир вкрали!

Наш спокій руйнують!

Наш добробут руйнують!

Але не можливо зруйнувати нашої Душі!

Тож, не дамо зруйнувати Душі наших дітей війною, процюймо психологи!

Вікторія Назаревич

проект “Психологічна турбота” про дітей

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *