Пишаємося майстерністю вчителів-словесників та ділимося досвідом!

«Ажурною пилкою» вирізьблюю я свій урок.

Він стане польотом у мрію, шляхом до зірок.

Він стане омріяним успіхом, вчительським щастям, натхненням.

Новітніх підходів до справи від нас вимага сьогодення.

 

Тож не випадково семінар для молодих учителів міста, який було проведено18 квітня в ЗОШ №19 мав назву «Інноваційні методи навчання на уроках української мови та літератури».

Гостями і слухачами семінару були методист відділу освіти Л. В. Вербило, очільник «Школи молодого вчителя» Янчук І. Б. і вчителі української мови та літератури Житомирських шкіл.

Розпочався семінар комп’ютерною презентацією про інноваційні методи навчання, яку підготувала і представила вчитель української мови та літератури Ваховська Л. А.

«Теорія завжди, мій друже, сіра, а дерево життя – золоте,» – сказав хтось із великих. Тому для слухачів семінару гостинно відчинилися двері в «творчі майстерні-класи», в яких вчителі української мови та літератури школи показали фрагменти уроків з використанням інноваційних методів і прийомів.

О. В. Кабанова провела урок-квест з використанням пректних технологій; С. А. Потопальська продемонструвала свій досвід роботи учнів з опорними таблицями; А. М. Клаус показала роботу школярів з текстом; Л. А. Мошинська представила прийом особистісно-зорієнтованого навчання.

Продемонстровані фрагменти уроків засвідчили творчий підхід до справи навчання, майстерність вчителів та їх прагнення підвищити ефективність навчально-пізнавальної діяльності учнів.

«Урок може стати простором живого та самостійного розвитку учня» – до такого висновку прийшли слухачі семінару по його закінченню.

А втім, останнім його акордом став показ виховних позакласних заходів (учителі Щенявська В. А.  та Антоненко Л. Д.) з використанням інтерактивних методів і прийомів.

Отже, семінар актуальний, на часі. Тому всі його учасники так жваво ділилися своїм досвідом.

 

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!