Організація роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 19 м. Житомира на період роботи в умовах “червоної “зони

На виконання рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 30.10.2020 року № 1301 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.05.2020 року № 578 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID – 19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», наказу департаменту освіти Житомирської міської ради № 266 від 30.10.2020 року на період роботи в умовах «червоної» зони з 02.11.2020 року учні школи І ступеня (1-4 класи) навчаються відповідно до звичайного режиму роботи; учні школи ІІ-ІІІ ступенів (5-11 класи) навчаються із використанням технологій дистанційного навчання.

Інформація щодо організації роботи за технологіями дистанційного навчання розміщена за розділом сайту «Дистанційне навчання».

Організація роботи з учнями 5-11 класів здійснюється за технологіями дистанційного навчання, що передбачає використання синхронного та асинхронного режимів та організацію навчальних занять, вебінарів, он-лайн конференцій, самостійної роботи, дослідницької та пошукової роботи, проєктної діяльності, консультацій та інших форм навчальної діяльності.

Здійснення зворотнього зв’язку відбувається  за допомогою  Google Сlassroom, Сlasstimе,  Zoom, скайп, Vіber, Всеосвіта, «На урок», телефонного зв’язку, електронної пошти.

Проведення  он-лайн уроків здійснюється в режимі реального часу, відповідно до розкладу.

Зв’язок із учнями, які не мають технічної змоги (відсутність інтернету, гаджетів) здійснюється в прийнятний для них спосіб.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *