Методична комісія вчителів початкових класів та групи продовженого дня

Давидюк Лариса Леонідівна – голова МК, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

Сірош Оксана Євгенівна – вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії.

Захарченко Анна Анатоліївна – вчитель початкових класів, спеціаліст.

Лещук Наталія Павлівна – вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії.

Волошина Наталія Олександрівна – вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії.

Трофимова Тетяна Станіславівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Задоєнко Ольга Ігорівна – вчитель початкових класів, спеціаліст.

Романішина Світлана Олегівна – вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії.

Вербіцька Інна Йосипівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Синьківська Алла Василівна – вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії.

Олійник Ірина Олегівна – вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії.

Юрченко Тетяна Семенівна – вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії.

Плугіна Ірина Євгенівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Безпалюк Ліна Дмитрівна – асистент вчителя, спеціаліст, старший учитель.

Дмитрук Світлана Михайлівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Туровська Катерина Оксентівна – асистент вчителя, вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії.

Гадецький Олексій Олексійович – вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії.

Новак Галина Олександрівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Михайленко Лілія Олександрівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

Козак Лілія Іванівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Ситникова Аліна Євгенівна – вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії.

Іщенко Алла Аркадіївна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Рубан Катерина Петрівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Стельмашенко Лариса Станіславівна – асистент вчителя, спеціаліст.

Залевська Олена Броніславівна – вихователь ГПД, спеціаліст першої категорії.

Нестеренко Жанна Миколаївна – вихователь ГПД, спеціаліст.

Куликівська Світлана Віталіївна – вчитель початкових класів, спеціаліст.

Талько Юлія Святославівна – вчитель початкових класів, спеціаліст.

Ілючок Євгенія Вікторівна – вихователь ГПД, вчитель початкових класів,  спеціаліст другої категорії.

Катеренчук Анастасія Олександрівна – вихователь ГПД, асистент  вчителя, спеціаліст.

Гордієнко Юлія Богданівна – асистент вчителя, спеціаліст.

error: Content is protected !!