Кілімінський А.М.

Свого часу я навчався в цій школі. Школа дала мені добрий рівень знань, завдяки чому я зміг продовжити навчання у вищому навчальному закладі. Взагалі про шкільні роки в мене залишились приємні спогади.  Коли прийшов час обирати школу для мого сина, ми обрали саме ЗОШ № 19.

Дуже хочеться написати кілька слів подяки вчителям нашої школи.

Перш за все, хочу подякувати Давидюк Ларисі Леонідівни, яка дала чудову базу знань нашим дітям  в початковій школі. Вона прийняла наших дітей, немов рідна мати. Таких чудових вчителів дуже мало в наш час і нам дуже пощастило, що нашим дітям в житті зустрілася така людина! Лариса Леонідівна вклала не тільки величезну працю, а й душу у виховання та навчання дітей!

Зараз мій син навчається в 7 класі, його класний керівник – вчитель історії та правозавства – Касян Ольга Миколаївна. Вона власним прикладом показує, що значить для людини порядність, чесність, доброта, чуйність, дружба! Ольга Миколаївна досить багато часу присвячує нашим дітям: часто організовує екскурсії, ходять в кінотеатри, театри, беруть участь у конкурсах, квестах, олімпіадах та інших заходах школи. А якщо відбуваються якісь дрібні негаразди, без яких не буває шкільного життя, Ольга Миколаївна доступно пояснює дітям як краще вчинити в певній ситуації або допомагає порадою .

Можливо, є школи і краще, але ця школа – НАША! І якщо б нам зараз запропонували знову обрати школу, ми, не задумуючись, вибрав би ЗОШ 19!

З повагою Кілімінський А.М.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *