Дубчак І. В.

Я, Дубчак Ірина, мама двох дівчаток – Світлани і Адельки, які навчаються у 1-Д класі загальноосвітньої школи № 19 м. Житомира. Так сталося, що одна дівчинка інвалід дитинства, в неї ДЦП. Коли стало питання у виборі школи, ми прийняли рішення йти до ЗОШ № 19. Спасибі директору школи Білоконь Ларисі Борисівні, за те що, не задумуючись, дізнавшись про нашу хворобу, прийняла нас на навчання (я відвідувала не одну школу нашого міста, не всі хотіли брати нас до своїх закладів).

Спочатку я думала, що одна донька буде  навчатися разом з усіма дітками, а друга буде навчатися індивідуально. Але мені дуже хочеться подякувати заступнику директора школи з НВР (початкові класи)   Сірош Оксані Євгенівні за те, що вона переконала мене, і моя донечка навчається інклюзивно.  Адель займається разом з усіма дітками в класі, спілкується з однолітками, бере участь в усіх виховних заходах школи, займається з психологом, логопедом, відвідує корекційно-розвиткові заняття. Інколи я можу бути присутня на уроках і мені подобається як викладається матеріал, слухаю із захопленням, немов я учениця, це дуже цікаво, різноманітно і з застосування комп’ютерних технологій.

         Дівчаткам дуже подобається ходити до школи, вони зацікавлені в усьому, що стосується навчання. За це велика вдячність нашій першій вчительці Ользі Ігорівні Задоєнко. Адже вона старається організувати навчання так, щоб діткам було цікаво, легко та з усмішкою пізнавати світ.

Окремо хочу подякувати вчителю-асистенту Юлії Святославівні Талькоза те, що вона допомагає моїй Адельці бути на рівні з усіма учнями в класі, допомагає їй не відступати перед складнощами.  

У шкільній їдальні смачно готують. Діти отримують сніданок і не залишаються голодними.

Хочу сказати про те, що нинішнє життя чітко диктує дітям і нам, батькам, потрібність предметів для їхнього майбутнього (треба –і не викрутишся). З усвідомленням цього прийде пізнання цих предметів саме з вашою допомогою – вчителі. І чомусь саме з цього треба – не хочу – але треба з часом виростає  справжній інтерес і кайф пізнання. Дякую вам за нові ідеї, за те що допомагаєте моїм дітям вирізняти потрібне для їх життя.

З повагою мама – Дубчак Ірина Володимирівна

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *